‘Poyraz Karayel’in Taş Kafa’sı Cem Cücenoğlu evlendi!

Kanal D’de 2015-2017 yılları arasında yayınlanan ‘Poyraz Karayel’ dizisinde ‘Taş Kafa’ karakterine hayat veren Cem Cücenoğlu, Mezzo-Soprano Asude Karayavuz ile dünyaevine girdi.

KEBAPÇIDA EVLİLİK TEKLİFİ

Ortak arkadaşları aracılığıyla tanışan ikili, kısa süre sonra hayatlarını birleştirme kararı aldı. Cücenoğlu’nun, İtalya’da konser verdikten sonra ülkeye dönen sevgilisi Karayavuz’a kebapçıda evlilik teklifi ettiği öğrenildi.

ÜNLÜ İSİMLER YALNIZ BIRAKMADI

Çiftin nikâh töreni Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde yapıldı. Törene oyuncular Emel Çölgeçen ve Kanbolat Görkem Arslan ile klarnetçi Ecesu Sertesen gibi birçok tanınmış sima katıldı. Karayavuz-Cücenoğlu çifti, nikâhtan sonra Şişli Öğretmenler Evi’nde arkadaşları ile gönüllerince eğlendi.

“BİR ÖMÜR, TEK YÜREK, İKİ DE ÇOCUK”

Geçtiğimiz aralık ayında aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlanan ikiliden Cücenoğlu, müstakbel eşiyle yer alan bu fotoğrafına, “Bir ömür, tek yürek, iki de çocuk” notunu düşmüştü.

60 KİLO VERDİ!

Haziran 2013’te dünyaevine girdiği müzisyen Zeynep Eylül Üçer ile Nisan 2019’da boşanan Cem Cücenoğlu, 150 kiloya kadar çıktıktan sonra zayıflamak için mide ameliyatı geçirmişti.

47 yaşındaki oyuncu, operasyonun ardından verdiği 60 kilo ile bambaşka bir görünüme kavuşmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x